Bus na wycieczkę z Lublina

( opublikowane: Poniedziałek godz.11:49 2018-08-27) komentarzy: 0 , czytane: 1344 razy

Sam Lublin to ciekawe i historyczne miasto. Od początków państwowości polskiej pełnił ważną funkcję polityczną, obronną, handlową i kulturalno-naukową. Miasto wzbogaciło się o Zamek Lubelski za przyczynkiem Bolesłąw Chrobrego, który posadowił w tym mieście średniowieczny warowny zamek. Do wartościowych miejsc, wartych ogladnięcia należy stare miasto i zabytki architektury średniowieczniej i renesansowej. Miasto można zwiedzać piechotą, korzystając z transportu miejskiego lub taxi.

Zwiedzanie okolic Lublina poszerza zdecydowanie możliwości krajoznawcze tego terenu. Sam region wschodniej Małopolski, na prawym brzegu Wisły to dawna Polska Centralna, bogata w piękne i historią bogate miejscowości.

Wynajmij busa w Lublinie i zwiedzaj okoliczne perły architektury i przyrody!

Lubelskie województwo zaprasza na tour.

Busy do wynajęcia Lublin

Wygodny transport dla małych grup turystycznych oferuje firma Grześ-Bus wynajem busa jest tani, bezpieczny i szybki. Sprawne pojazdy dopasowane wielkością do potrzeb touroperatora, przewiozą turystów  w ciągu godziny do każego ciekawego zakątka. Odwiedziny w Kazimierzu Dolnym ( 50 km od Lublina ), dzięki wygodnemu trasportowi, który poczeka na powrót do hotelu, jest dużo łatwiejszy niż przemieszczanie się transportem publicznym.

Autokary, autobusy jakie oferuje przewoźnik są ubezpieczone od wypadków oraz stale sprawdzane pod wzglądem technicznej sprawności. Busy Grześ jeżdżą także do Kozłówki gdzie można zwiedzać barokowo-klasycystyczny pałac. Do Zamościa perły polskiego renesansu dojedziemy z Lublina w ciągu godziny.   

Komfortowe samochody do transportu osób powyżej 6 osób, zapewniają klimatyzowane wnętrza, komfortowe fotele, wyspanych kierowców. Nasze busy podjeżdżają na czas, są punktualne zarówno w trakcie odjazdó jak i godzin przyjazdów.

Bezpieczny transport


Inne usługi wypożyczalni busów to transport osób na weselach, przewozy pielgrzymkowe, przewozy na turnieje sportowe dla kibiców, wyjazdy międzynarodowe, wucieczki zagraniczne.busy Lublin, bus lubelskie


Najczęściej komentowane:
Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
2018-01-09 06:30:44
Trzy kluczowe wskazówki
2018-01-06 08:31:18
Pora na urlop - stopem przez internet
2018-01-19 08:20:28
Witryna internetowa z kreatora
2018-04-13 14:53:54