REFERENCJE - KLIENCI

Bus na wycieczkę z Lublina
( opublikowane: 2018-08-27 11:49) komentarzy: 0 , czytane: 143 razy

Sam Lublin to ciekawe i historyczne miasto. Od początków państwowości polskiej pełnił ważną funkcję polityczną, obronną, handlową i kulturalno-naukową. Miasto wzbogaciło się o Zamek Lubelski za przyczynkiem Bolesłąw Chrobrego, który posadowił w tym mieście średniowieczny warowny zamek. Do wartościowych miejsc, wartych ogladnięcia należy stare miasto i zabytki architektury średniowieczniej i renesansowej. Miasto można zwiedzać piechotą, korzystając z transportu miejskiego lub taxi.

Zwiedzanie okolic Lublina poszerza zdecydowanie możliwości krajoznawcze tego terenu. Sam region wschodniej Małopolski, na prawym brzegu Wisły to dawna Polska Centralna, bogata w piękne i historią bogate miejscowości.

Wynajmij busa w Lublinie i zwiedzaj okoliczne perły architektury i przyrody!

Lubelskie województwo zaprasza na tour.


Sprzedaż kosmetyków przez witrynę internetową
( opublikowane: 2018-04-24 16:57) komentarzy: 0 , czytane: 193 razy

Jak handluje się kosmetykami do włosow? Otóz to - nie jest pytaniem czy warto handlować środkami kosmetycznymi, lecz jak dzisiaj sprzedaje się kosmetyki. Popyt na wszelkiego rodzaju perfumy, kremy kosmetyczne, pudry do makijażu, szampony do włosów, mydełka, pianki do golenia, farby do koloryzacji jest tak ogromy, że producenci kosmetyków, stale powiekszają wytwarzanie tych produktów.

Sprzedaż w stacjonarnych sklepach, na stoiskach w galeriach handlowych osiąga swój górny pułap możliwości z racji ograniczenia przepływu klientów. Nasycenie centrami handlowymi ma też swój koniec i podlega strukturze sieci handlowych na danym terenie.

Sprzedaż wysyłkowa jest zatem dodatkową formą na zupełnie niezależne handlowanie tymi produktami. Oferta kosmetyków na portalach aukcyjnych, promowanych w mediach społecznościowych, a także sklepach internetowych bije rekordy popularności.


Koronki ślubne RO-MA Rzeszów
( opublikowane: 2018-01-12 10:09) komentarzy: 0 , czytane: 491 razy

Hurtownia koronek i tkanin ślubnych oraz pasmaterii. Sprzedawca z tradycjami prowadzi handel hurtowy i detaliczny od 20 lat. Ro-Ma ma siedzibę w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej 84b. Podstawowa forma działalności to sprzedaż bezpośrednia tkanin, wstążek, aplikacji do sukien ślubnych, haftów koronkowych, kordonek, taśm z koronki, tiuli, szyfonów, muślin oraz dodatków krawieckich. Od niedawna Ro-Ma prowadzi również sprzedaż asortymentu krawieckiego poprzez sklep internetowy uruchomiony na naszej platformie EntroShop.

Ro-Ma > Koronki ślubne sklep internetowy

..