Trzy kluczowe wskazówki

( opublikowane: Sobota godz.08:31 2018-01-06) komentarzy: 2 , czytane: 1510 razy

Metaznaczniki

Zanim Twój klient, odnajdzie pieczołowicie i precyzyjnie przygotowaną ofertę na Twojej stronie www, wykonuje zwykle kilka kliknięć po wyszukiwarce, wpisze poszukiwane przez siebie frazy do okienka "Szukaj".  

Można też się spodziewać, z dużym prawdopodobieństwem, że przeglądnie tylko kilka pierwszych ofert znalezionych w wyszukiwarce ( pierwsza strona wyników ). Zapewne przygotowane tam oferty będą w mniemaniu Klienta odpowiednie, przynajmniej do dalszego sprawdzenia. I jeśli nie było tam Twojej oferty to nie ma co się łudzić, że zechce klikać kilkadziesiąt razy i czytać kilkadziesiąt stron zanim dojdzie do Twojej witryny.

Tak więc zanim opublikujesz stronę www lub nową podstronę witryny 

 

Wskazówka 1. -> Ustaw METAZNACZNIKI ( tytuł i opis )

Jak to działa? Podstawowe ustawienie tzw. metaznaczników witryny internetowej są wyświetlane jako wyniki w wyszukiwarce i to jest właśnie ta informacja, która ma zobaczyć Twój klient!

 

www_stone

Kapelusz z piórkiem

Wyróżnij się albo zgiń! Albo w bardziej wyważony sposób: Jak Cię widzą tak Cię piszą".  Oczywiście nie należy zbytnio przesadzać w tym wyróżnianiu się by nie doprowadzić do "przegrzania" tematu. Niemniej jednak warto w stylowy sposób akcentować ważne elementy oferty oraz kierować uwagę czytelników na to co doprowadzi do podjęcia kontaktu, zamówienia usługi przez stronę www lub realizacji zakupu w sklepie internetowym.

Wskazówka 2. -> Wyróżnij ważne elementy oferty w witrynie www

Włącz telefon

Kiedy strona www jest opublikowana na wysokich pozycjach a pomimo to odzew ze strony klientów jest mały warto sprawdzić wszystkie kanały komunikacji lub powiekszyć ich rodzaje i liczbę. Przetestowane muszą zostać np. formularze zamówień on-line, formularz kontaktowy, funkcjonalność procesu zamawiania produktów.

Wskazówka 3. -> Przetestuj i włącz wszystkie możliwe kanały komunikacji

Można rozważyć włączenie kanału komunikacji chat-online, i innych aplikacji kontaktowych takich jak np. poleć znajomemu, lub "oddzwonimy"Koolezko 2018-01-15 09:35:30
Wiecej
Fajnie się zapowiada ale prosiłbym o nieco dłuższe artykuły w tym temacie a, będę usatysfakcjonowany . Do tej pory starałem się szukać tego typu informacji choćby w maagzynie online marketing , czy książkach, ale chyba blogi mają tą przewagę , że są częsciej uaktualniane i więcej treści wrzucają w krótszym czasie , także dzięki i czekam na więcej

OK geekon 2018-01-04 11:24:32
metaznaki
Tylko gdzie się ustawia te metaznaczniki? I jak zrobić to poprawnie?W kreatorze stron https://www.entro.pl wygenerujesz w kilka chwil darmowo witrynę internetową, stronę www do prowadzenia rezerwacji on-line, blog, lub sklep internetowy.metaznaczniki, wyszukiwarki, seo, ustawienie metaznaczników, EntroCMS, darmowe witryny internetowe

Najczęściej komentowane:
Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
2018-01-09 06:30:44
Trzy kluczowe wskazówki
2018-01-06 08:31:18
Skup Aut - autohandel
0000-00-00 00:00:00
Ogłoszenia motoryzacyjne SK_24 Wroclaw
2020-05-07 07:40:26

Pozycjonowanie naturalne

Kampanie AdWords