PROMOCJA FIRMY W INTERNECIE

Witryna internetowa z kreatora
( opublikowane: 2018-04-13 14:53) komentarzy: 1 , czytane: 26 razy

Szybko, dobrze i tanio. Czy to możliwe w branży IT? Coraz więcej sygnałów jakie daje rynek usług hostingowych, branża webmasterska, front i end developerów IT, pokazuje, że następuje zmiana z poziomu dobrze i drogo na poziom dobrze, szybko i tanio. 

Nasycenie ofertami realizacji, wykonania strony internetowej, propozycjami hostingu serwera wzrosło wielokrotnie więcej niż zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi i produkty IT. Działa więc stara, "magiczna" ręka rynku. Podaż i popyt rozchodzą się na tyle, że wymusza to udoskonalenie formy tworzenia stron oraz gwałtowną zmianę cen do dołu.

Oczywiście w różnych segmentach branży działają odmienne mechanizmy. Czym innym jest produkcja aplikacji i dużych witryn przeznaczonych dla dużych firm, korporacji, a czym innym witryny www przeznaczone dla małych i średnich firm. Fryzjerzy, stolarze, kamieniarze, firmy transportowe, montezy rolet, producenci balustrad, małe firmy handlowe itp. przedsiębiorstwa potrzebują solidnej ale niedrogiej prezentacji w necie. 

Koszty odgrywają tutaj niebagatelną rolę a pomocny w takich sytuacjach okazuje się bardzo często -> darmowy kreator witryn internetowych


Pora na urlop - stopem przez internet
( opublikowane: 2018-01-19 08:20) komentarzy: 1 , czytane: 171 razy

O systemach rezerwacji za "czapkę gruszek" i platformach rezerwacyjnych

Kiedy wraz z pierwszymi roztopami zostajemy podrażnieni impulsem "urlopowym", rozpoczyna się etap wymyślania celów wakacyjnych i rezerwacji noclegów. Co zatem oferuje nam internet? Oferuje bardzo wiele. Można powiedzeć, że osoby o bogatej wyobraźni mogą zwiedzić niemal każdy zakątek świata, współuczesniczyć w wyprawach za pośrednictwem relacji na blogach, vlogach itd.

Jednak w większości, chcemy bezpośrednio "dotknąć" wakacji. I to bardzo dobrze.


Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
( opublikowane: 2018-01-09 06:30) komentarzy: 3 , czytane: 188 razy

O ile macie dobre poczucie humoru, to dobra zabawa zaczyna się dopiero wtedy, gdy wasza witryna www jest już gotowa! Konkurs w "kto pierwszy w Google" można traktować śmiertelnie poważnie ale można także uczestniczyć w nim bardziej swobodnie. Ostatecznie wyszukiwarka internetowa nie wyczerpuje wszystkich metod dotarcia do klientów :-) 


Ile masz czasu? I czy to działa?
( opublikowane: 2018-01-06 08:34) komentarzy: 0 , czytane: 163 razy

Wartościowe rzeczy wymagają czasu... Oczywiście jest to prawda w czarno-białej "rzeczywistości", gdy poruszamy się uklepanymi, bezpiecznymi ścieżkami. W kolorach i w bardziej zasobnym w doświadczenia "terenie" okazuje się, że krótkie spotkanie może odmienić sytuację firmy, szybka inspiracja uruchamia świetny pomysł i realizację wspaniałego przedsięwzięcia.


Trzy kluczowe wskazówki
( opublikowane: 2018-01-06 08:31) komentarzy: 2 , czytane: 222 razy

Metaznaczniki

Zanim Twój klient, odnajdzie pieczołowicie i precyzyjnie przygotowaną ofertę na Twojej stronie www, wykonuje zwykle kilka kliknięć po wyszukiwarce, wpisze poszukiwane przez siebie frazy do okienka "Szukaj".  

Można też się spodziewać, z dużym prawdopodobieństwem, że przeglądnie tylko kilka pierwszych ofert znalezionych w wyszukiwarce ( pierwsza strona wyników ). Zapewne przygotowane tam oferty będą w mniemaniu Klienta odpowiednie, przynajmniej do dalszego sprawdzenia. I jeśli nie było tam Twojej oferty to nie ma co się łudzić, że zechce klikać kilkadziesiąt razy i czytać kilkadziesiąt stron zanim dojdzie do Twojej witryny.

Tak więc zanim opublikujesz stronę www lub nową podstronę witryny 

 

Wskazówka 1. -> Ustaw METAZNACZNIKI ( tytuł i opis )

Jak to działa? Podstawowe ustawienie tzw. metaznaczników witryny internetowej są wyświetlane jako wyniki w wyszukiwarce i to jest właśnie ta informacja, która ma zobaczyć Twój klient!

 

W kreatorze stron https://www.entro.pl wygenerujesz w kilka chwil darmowo witrynę internetową, stronę www do prowadzenia rezerwacji on-line, blog, lub sklep internetowy.
Najczęściej komentowane:
Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
2018-01-09 06:30:44
Trzy kluczowe wskazówki
2018-01-06 08:31:18
Pora na urlop - stopem przez internet
2018-01-19 08:20:28
Witryna internetowa z kreatora
2018-04-13 14:53:54

Pozycjonowanie naturalne

Kampanie AdWords

Skorzystanie z kreatora stron www jest bezpłatne. Do wyboru szablony stron z różnymi wersjami publikacji.

Pomoc w promocji..

Pomoc w promocji firm w internecie

EntroCMS - kreator www, blog, sklep internetowy

Pozycjonowanie na efekt!

tel. 696-701-121

https://www.entro.pl/kontakt-4-s-3.html