PROMOCJA FIRMY W INTERNECIE

Darmowe witryny dla firm
( opublikowane: 2018-11-24 19:18) komentarzy: 0 , czytane: 1190 razy

Witryna dla firmy potrzebna na 'cito'! To może być ciekawym wyzwaniem zwłaszcza gdy nie umiemy programować stron w html czy php a bazy danych sql oraz arkusze stylów css używane do budowy stron są nam jak by to powiedzieć, zupełnie "obojętne" ;-)

Witryna i pozycjonowanie a dokładniej wypozycjonowanie nowej strony www, będzie dopiero oczekiwanym sukcesem. Jak do tego doprowadzić? Jak ma być przygotowana strona www pod względęm kodu? Zobacz więcej w tym wpisie..


Jak założyć tanio sklep internetowy
( opublikowane: 2018-07-13 13:16) komentarzy: 1 , czytane: 1593 razy

Czy można zostać właścicielem sklepu internetowego w kilka godzin? 
Jak najbardziej jest to możliwe, o ile wcześniej przygotujemy materiały, zdjęcia i opisy produktów, cenniki, co może zająć kilka dni. Niezbędna, dla oszczędności czasu będzie również kompletna, jasna wizja naszego sklepu, tak by nie trzeba było dokonywać później przeróbek. 

Od czego zatem zacząć nowy biznes internetowy?


Muzyka na stronach internetowych - prawa autorskie zaiks
( opublikowane: 2018-06-25 10:27) komentarzy: 1 , czytane: 1452 razy

Jak, w legalny sposób publikować materiały dźwiękowe w przestrzeni marketingowej ( w lokalu, w firmie, w restauracji, w hotelu ) oraz na stronach www. Czy jest darmowa muzyka w necie?

 


Lokalne pozycjonowanie - przykładowo Poznań
( opublikowane: 2018-06-04 14:52) komentarzy: 1 , czytane: 1318 razy

Zdecydowana większość firm działą lokalnie w swoim mieście, regionalnie. Nawet te firmy prowadzące sprzedaż w całym kraju lub międzynarodowo, mają swoje oddziały regionalne umiejscowione zazwyczaj w dużych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław , Poznań, Rzeszów, Szczecin itp.


Witryna internetowa z kreatora
( opublikowane: 2018-04-13 14:53) komentarzy: 1 , czytane: 1156 razy

Szybko, dobrze i tanio. Czy to możliwe w branży IT? Coraz więcej sygnałów jakie daje rynek usług hostingowych, branża webmasterska, front i end developerów IT, pokazuje, że następuje zmiana z poziomu dobrze i drogo na poziom dobrze, szybko i tanio. 

Nasycenie ofertami realizacji, wykonania strony internetowej, propozycjami hostingu serwera wzrosło wielokrotnie więcej niż zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi i produkty IT. Działa więc stara, "magiczna" ręka rynku. Podaż i popyt rozchodzą się na tyle, że wymusza to udoskonalenie formy tworzenia stron oraz gwałtowną zmianę cen do dołu.


Pora na urlop - stopem przez internet
( opublikowane: 2018-01-19 08:20) komentarzy: 1 , czytane: 1412 razy

O systemach rezerwacji za "czapkę gruszek" i platformach rezerwacyjnych

Kiedy wraz z pierwszymi roztopami zostajemy podrażnieni impulsem "urlopowym", rozpoczyna się etap wymyślania celów wakacyjnych i rezerwacji noclegów. Co zatem oferuje nam internet? Oferuje bardzo wiele. Można powiedzeć, że osoby o bogatej wyobraźni mogą zwiedzić niemal każdy zakątek świata, współuczesniczyć w wyprawach za pośrednictwem relacji na blogach, vlogach itd.

Jednak w większości, chcemy bezpośrednio "dotknąć" wakacji. I to bardzo dobrze.


Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
( opublikowane: 2018-01-09 06:30) komentarzy: 3 , czytane: 1388 razy

O ile macie dobre poczucie humoru, to dobra zabawa zaczyna się dopiero wtedy, gdy wasza witryna www jest już gotowa! Konkurs w "kto pierwszy w Google" można traktować śmiertelnie poważnie ale można także uczestniczyć w nim bardziej swobodnie. Ostatecznie wyszukiwarka internetowa nie wyczerpuje wszystkich metod dotarcia do klientów :-) 


Ile masz czasu? I czy to działa?
( opublikowane: 2018-01-06 08:34) komentarzy: 0 , czytane: 919 razy

Wartościowe rzeczy wymagają czasu... Oczywiście jest to prawda w czarno-białej "rzeczywistości", gdy poruszamy się uklepanymi, bezpiecznymi ścieżkami. W kolorach i w bardziej zasobnym w doświadczenia "terenie" okazuje się, że krótkie spotkanie może odmienić sytuację firmy, szybka inspiracja uruchamia świetny pomysł i realizację wspaniałego przedsięwzięcia.


Trzy kluczowe wskazówki
( opublikowane: 2018-01-06 08:31) komentarzy: 2 , czytane: 1510 razy

Metaznaczniki

Zanim Twój klient, odnajdzie pieczołowicie i precyzyjnie przygotowaną ofertę na Twojej stronie www, wykonuje zwykle kilka kliknięć po wyszukiwarce, wpisze poszukiwane przez siebie frazy do okienka "Szukaj".  

Można też się spodziewać, z dużym prawdopodobieństwem, że przeglądnie tylko kilka pierwszych ofert znalezionych w wyszukiwarce ( pierwsza strona wyników ). Zapewne przygotowane tam oferty będą w mniemaniu Klienta odpowiednie, przynajmniej do dalszego sprawdzenia. I jeśli nie było tam Twojej oferty to nie ma co się łudzić, że zechce klikać kilkadziesiąt razy i czytać kilkadziesiąt stron zanim dojdzie do Twojej witryny.

Tak więc zanim opublikujesz stronę www lub nową podstronę witryny 

 

Wskazówka 1. -> Ustaw METAZNACZNIKI ( tytuł i opis )

Jak to działa? Podstawowe ustawienie tzw. metaznaczników witryny internetowej są wyświetlane jako wyniki w wyszukiwarce i to jest właśnie ta informacja, która ma zobaczyć Twój klient!

 

W kreatorze stron https://www.entro.pl wygenerujesz w kilka chwil darmowo witrynę internetową, stronę www do prowadzenia rezerwacji on-line, blog, lub sklep internetowy.
Najczęściej komentowane:
Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
2018-01-09 06:30:44
Trzy kluczowe wskazówki
2018-01-06 08:31:18
Witryna internetowa z kreatora
2018-04-13 14:53:54
Lokalne pozycjonowanie - przykładowo Poznań
2018-06-04 14:52:15

Pozycjonowanie naturalne

Kampanie AdWords

Skorzystanie z kreatora stron www jest bezpłatne. Do wyboru szablony stron z różnymi wersjami publikacji.

Pomoc w promocji..

Pomoc w promocji firm w internecie

EntroCMS - kreator www, blog, sklep internetowy

Pozycjonowanie na efekt!

tel. 696-701-121

https://www.entro.pl/kontakt-4-s-3.html