Jak założyć tanio sklep internetowy

( opublikowane: Piątek godz.13:16 2018-07-13) komentarzy: 1 , czytane: 1593 razy

Czy można zostać właścicielem sklepu internetowego w kilka godzin? 
Jak najbardziej jest to możliwe, o ile wcześniej przygotujemy materiały, zdjęcia i opisy produktów, cenniki, co może zająć kilka dni. Niezbędna, dla oszczędności czasu będzie również kompletna, jasna wizja naszego sklepu, tak by nie trzeba było dokonywać później przeróbek. 

Od czego zatem zacząć nowy biznes internetowy?

Wybieramy gotowy system sklepu lub zlecamy napisanie dedykowanego oprogramowania sklepu. Przy wyborze gotowych systemów mamy do wyboru wiele platform: np. PrestaShop, RedCart, Shoper, polecany dla nowych twórców handlu online darmowy sklep EntroShop, uznany system Sote, rozwiązania sprzedażowe WordPress.

Koncepcje sklepów internetowych

Gotowy system sklepu z dodatkową witryną www, możemy mieć już po 1 minucie. 

Sklep można wygenerować w kreatorze: http://www.isplit.eu

 

W kilku krótkich krokach nadajemy mu nazwę oraz hasło do panelu administracji. Utworzenie sklepu jest potwierdzone przez przesłanie e-maila z kreatora sklepów oraz udostępnienie połączeń do panelu administracji.

Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe informacje o sklepie: jego nazwę, nazwę firmy sprzedającego, regulamin sklepu, zasady dostawy towarów, numer konta sprzedającego, dane adresowe.

Zatowarowanie sklepu najlepiej rozpocząć od utworzenia kategorii towarowych. Następnie dodajemy produkty ( tworząc karty produktów ), z opisami tekstowymi, ceną, stawką podatku oraz zdjęciami. Dużym ułatwieniem przy wczytywaniu nowych produktów o podobnych opisach jest funkcja "kopiuj produkt", dzięki czemu możemy poprawić jedynie wybrane elementy charakterystyczne da odmiany towaru.

Parkowanie domeny

Do gotowego sklepu możemy "zaparkować" domenę docelową, tak by sklep zyskał komercyjną naturę i mógł wystartować w procesie brandingu, pozycjonowania marki. Wtedy będzie również możliwe zgłoszenie do wyszukiwarek i zaindeksowanie sklepu w spisie wyników. 


Promocja sklepu przykłady

 BasketMan 2018-07-13 13:26:27
Ważne przy wyborze sklepu
Jest by wszystkie produkty i każdy z osobna pozycjonowały się indywidualnie w wyszukiwarce. Jeśli tego nie ma to taki sklep nie jest skuteczny i szkoda czasu na zabawę w e-handel albo trzeba dorabiać takie funkcje. Poza tym jeszcze łatwość publikacji nowych produktów na FB iTT, to tez sie liczy.W kreatorze stron https://www.entro.pl wygenerujesz w kilka chwil darmowo witrynę internetową, stronę www do prowadzenia rezerwacji on-line, blog, lub sklep internetowy.tanie sklepy on-line, tani sklep internetowy, darmowy sklep

Najczęściej komentowane:
Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
2018-01-09 06:30:44
Trzy kluczowe wskazówki
2018-01-06 08:31:18
Witryna internetowa z kreatora
2018-04-13 14:53:54
Lokalne pozycjonowanie - przykładowo Poznań
2018-06-04 14:52:15

Pozycjonowanie naturalne

Kampanie AdWords