Witryna internetowa z kreatora

( opublikowane: Piątek godz.14:53 2018-04-13) komentarzy: 1 , czytane: 1156 razy

Szybko, dobrze i tanio. Czy to możliwe w branży IT? Coraz więcej sygnałów jakie daje rynek usług hostingowych, branża webmasterska, front i end developerów IT, pokazuje, że następuje zmiana z poziomu dobrze i drogo na poziom dobrze, szybko i tanio. 

Nasycenie ofertami realizacji, wykonania strony internetowej, propozycjami hostingu serwera wzrosło wielokrotnie więcej niż zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi i produkty IT. Działa więc stara, "magiczna" ręka rynku. Podaż i popyt rozchodzą się na tyle, że wymusza to udoskonalenie formy tworzenia stron oraz gwałtowną zmianę cen do dołu.

Oczywiście w różnych segmentach branży działają odmienne mechanizmy. Czym innym jest produkcja aplikacji i dużych witryn przeznaczonych dla dużych firm, korporacji, a czym innym witryny www przeznaczone dla małych i średnich firm. Fryzjerzy, stolarze, kamieniarze, firmy transportowe, montezy rolet, producenci balustrad, małe firmy handlowe itp. przedsiębiorstwa potrzebują solidnej ale niedrogiej prezentacji w necie. 

Koszty odgrywają tutaj niebagatelną rolę a pomocny w takich sytuacjach okazuje się bardzo często -> darmowy kreator witryn internetowych

Szablony standardowe z kreatora EntroCMS

Bez znajomości kodowania, bez obeznania nawet w html, nie mówiąc o php czy jquery można zbudować samodzielnie dobrą stronę www. Co więcej bez korzystania z pomocy programisty i pozycjonera można prowadzić skutecznie optymalizację SEO i promocję swojej strony w Google.

Zobaczmy jak działa Kreator witryn internetowych. W pierwszym kroku wpisanie ( zaproponowanie ) nazwy domeny powoduje natychmiastowe sprawdzenie dostępności. Jeśli wypadnie ono pozytywnie wówczas wpisanie własnego hasła i adresu e-mail - kończy całą ścieżkę kreacji. 

Dalej zostajemy przekierowani do naszego panelu administracji - przykład panelu administracji 

Możemy teraz wybrać własny szablon graficzny i  ustawić treść menu. Całość przy wprawnym wpisywaniu może potrwać do 3 minut. Tak więc jest to ekspresowa forma utworzenia publikacji firmowej. Korzystamy z gotowca witryny. Dobrze brzmi :-) Ale czy takie rozwiązanie ssprawdzi się w realu?
Pedro765890 2018-04-24 15:44:33
Miliony szablonów stron
Przebić się przez tę wielką ilość dostepnych szablonów, to trzeba na to chyba ze 100 lat. Ale zawsze lepiej skorzystać z gotowca witryny niż robić ją od zera we własnym zakresie.W kreatorze stron https://www.entro.pl wygenerujesz w kilka chwil darmowo witrynę internetową, stronę www do prowadzenia rezerwacji on-line, blog, lub sklep internetowy.
Najczęściej komentowane:
Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
2018-01-09 06:30:44
Trzy kluczowe wskazówki
2018-01-06 08:31:18
Pora na urlop - stopem przez internet
2018-01-19 08:20:28
Witryna internetowa z kreatora
2018-04-13 14:53:54

Pozycjonowanie naturalne

Kampanie AdWords