Ile masz czasu? I czy to działa?

( opublikowane: Sobota godz.08:34 2018-01-06) komentarzy: 0 , czytane: 919 razy

Wartościowe rzeczy wymagają czasu... Oczywiście jest to prawda w czarno-białej "rzeczywistości", gdy poruszamy się uklepanymi, bezpiecznymi ścieżkami. W kolorach i w bardziej zasobnym w doświadczenia "terenie" okazuje się, że krótkie spotkanie może odmienić sytuację firmy, szybka inspiracja uruchamia świetny pomysł i realizację wspaniałego przedsięwzięcia.

W kwestii przebicia się do świadomości potencjalnych klientów za pomocą strony www lub realnego rozpoczęcia sprzedaży w sklepie internetowym - jest podobnie. Można tworzyć stronę internetową przez 6 miesięcy, wymienić 500 e-maili z wykonawcą, odbyć 10 spotkań, konsultować tę długą produkcję ze znajomymi.

Ile masz czasu

I co wtedy? Jedno jest pewne - uciekło Ci 6 miesięcy! Natomiast nadal nie jest pewne czy strona lub sklep osiągną sukces. Sukces w tym przypadku oznacza aktywnych, zaangażowanych odwiedzających lub realne zakupy w sklepie.

Podobnie, odnośnie niepewności będzie w sytuacji gdy podobną stronę lub sklep zbudujesz w 2 godziny!

Wskazowka 1. -> Darmowy kreator stron www

Wtedy szybko przekonasz się - CZY TO DZIAŁA?!

Bo jeśli nie działa to albo trzeba coś poprawić albo zrezygnować z takiego projektu.

Korzyści -> 5 miesięcy, 30 dni i 22 godziny możesz poświęcić na inne zajęcia!

Internetowe przedsięwzięcia mają dużą dynamikę. Dają spory zwrot nakładów i niektórym udaje się wygenerować imponujące zyski w krótkim czasie. Ale pewnego rodzaju wadą jest również szybkość z jaką wyczerpuje się zainteresowanie klientów. Niebagatelnym czynnikiem jest również siła konkurencji, która oferuje nowe rozwiązania i przejmuje klientów. Dlatego rekomenduję bardzo szybkie przygotowanie i wdrożenie publikacji witryn internetowych lub sklepów.

Przykładem rekomendacji takiego podejścia może być projekt promocji internetowej Wykonawcy Balustrad Lublin ( www.balustrady.entro.pl ) gdzie na stworzenie strony www wystarczyło 3godziny. Serwis posiada odpowienie narzędzia administracyjne do budowania indywidualnych publikacji podstron, tworzenia galerii zdjęć z realizacji montażu balustrad, statystyki wejść. Nieduża firma ślusarska ma dzięki tej stronie kilkunastu klientów miesięcznie na usługi produkcji balustrad balkonowych i ogrodzeń. 

W kreatorze stron https://www.entro.pl wygenerujesz w kilka chwil darmowo witrynę internetową, stronę www do prowadzenia rezerwacji on-line, blog, lub sklep internetowy.darmowe witryny internetowe, balustrady balkonowe, Lublin, strony www dla firm usługowych, cms, jak zrobić stronę www

Najczęściej komentowane:
Przebijam stawkę - aukcja dobrego miejsca
2018-01-09 06:30:44
Trzy kluczowe wskazówki
2018-01-06 08:31:18
Pora na urlop - stopem przez internet
2018-01-19 08:20:28
Witryna internetowa z kreatora
2018-04-13 14:53:54

Pozycjonowanie naturalne

Kampanie AdWords